The ToutApp Sales Communications Blog Subscribe

Showing posts related to: tune fruit


How We Saved $5K By Creating Our Own Product Videos
Feb 19, 2013

You can always whip out the flip camera, shoot some action and upload it to YouTube for free. Or you can always use a video production company to produce and edit a quality video for around $4K to $10K. Although both options would result in a finished video realistically you are either wasting your time or wasting your money. So, over here at ToutApp we found a happy medium by using the following tools and resources below we saved big bucks and ended up with some quality videos.

Jen Nordine
+

Start your free, no-risk, 14 day trial of ToutApp

Sign Up